Satınalma Süreci

parkbahcemarketi.com sitesine üye olarak kredi kartı ve havale yöntemleri ile alışveriş yapabilirsiniz. Üye olarak siparişlerinizi takip edebilir, geçmiş siparişlerinizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek ileri ki zamanda alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kredi kartı veya havale yöntemleri ile alışverişinizi tamamladıktan sonra üye olurken bildirdiğiniz eposta adresinize siparişinizin detaylarını içeren bir eposta gönderilecektir. Gelen epostada yer alan sipariş numarasını lütfen not ediniz, siparişinizle ilgili takip işlemlerinizde size yardımcı olacaktır. Bu sipariş numarası size alışverişin son aşamasında verilen sipariş numarası ile aynıdır.

Siparişiniz editörlerimiz tarafından incelenecek ve siparişinizin durumu “yeni sipariş” ten “Hazırlanıyor” a geçirilecektir. Bu aşamaları siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz. Stoklarımızda bulunan ürünler temin süresi beklenmeden hemen kargoya verilir.

Alışverişinizde karşılaştığınız soru veya sorunlar için 0 312 866 12 76   numaralı telefonu veya iletişim formunu kullanabilirsiniz. 

Havale yoluyla yapılan siparişler ödemenin yapılmadığı durumlarda 10 gün içerisinde otomatik olarak iptal edilir.

Kredi kartıyla yapılan siparişlerde ise;

1- Siparişinizi tamamen iptal etmek için aynı gün içerisinde 0 312  866 12 76  numaralı telefondan editörlerimize bilgi vermeniz gerekmektedir. Aynı şekilde İletişim formumuzu da kullanabilirsiniz. Siparişlerimiz genelde aynı gün kargoya verildiği için lütfen iptalleri en kısa zamanda bildiriniz.

2- Siparişinizdeki bir veya birkaç ürünü iptal etmek için yine yukarıdaki bilgileri kullanarak editörlerimize bilgi veriniz.

3- Siparişinizde ki ürünlerin temin edilemediği durumlarda müşteri konuyla bilgilendirilir. Müşteri talep ederse yerine ikame ürünler gönderilir, kısmı iade yapılır veya tümüyle sipariş iptal edilir.

X